Важливі цифри тижня станом на 29.10.2019

7 сходинок

На стільки піднялася Україна у рейтингу Doing Business-2020 порівняно з 2019 роком. Doing Business — щорічний рейтинг Світового банку, яких характеризує легкість ведення бізнесу у різних країнах світу. Цього року Україна посіла 64 місце завдяки покращенням низки економічних, інфраструктурних і правових показників. За словами прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, мета уряду — за 3 роки вивести Україну у топ-10 рейтингу Doing Business.
Економічна правда

20-30 відсотків акцій

Таку кількість акцій «Укрпошти» держава може віддати на приватизацію. Про це повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук. Водночас він наполягає на збереженні контролю держави над соціально важливими підприємствами.
РБК-Україна

800 підприємств

Саме стільки державних підприємств готові до приватизації, згідно з інформацією Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Про це написав міністр економіки Тимофій Милованов. Нагадаємо, що раніше він заявляв: із 3 643 об’єктів, які нині контролює держава, лише 300 — мають залишитися у державній власності. Мова про стратегічно важливі підприємства: ті, які впливають на безпеку, є природними монополіями або надають послуги, які не можуть бути надані приватними компаніями.
Укрінформ