У Мінекономіки затвердили етапи приватизації 800 підприємств

У Мінекономіки затвердили етапи приватизації 800 підприємств

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства ухвалили етапи приватизації 800 державних підприємств.

Про це розповів міністр розвитку економіки, торгівлі й сільського господарства Тимофій Милованов на своїй сторінці у Facebook. «Що зроблено. Затвердили етапи підготовки і проведення приватизації перших 800 державних підприємств. У держави повинні залишитися об’єкти, що забезпечують її безпеку, які є природними монополіями, мають життєво важливе значення для суспільства та підприємства, чиї послуги/товари не можуть виконуватися ринком», — підкреслив Милованов.

Пост Милованова у соцмережі Фейсбук

«Приватизація потрібна для того, щоб на держпідприємствах перестали красти і з’явився справжній господар», — каже міністр. Милованов також заявив, що критично важливо провести приватизацію правильно, щоб підприємства почали розвиватись, зарплати — зростати. «Одночасно ті підприємства, які сьогодні існують тільки на папері і продовжують тягнути гроші платників податків з бюджету, мають припинити існувати», — наголосив він.

Милованов також зазначив, що починається робота над створенням фонду національного багатства, який якісно керуватиме державною власністю, а також про те, що стартувала реформа спиртової галузі.«Підготовлений законопроєкт про демонополізацію, а державні спиртові підприємства готуються на приватизацію. В цій галузі багато бандитів і вона має бути реформована», — заявив міністр.

Раніше Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1054-1 про визнання Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» таким, що втратив чинність.