Опубліковано законопроєкт про скасування переліку держвласності, що не підлягає приватизації

Опубліковано законопроєкт про скасування переліку держвласності, що не підлягає приватизації

У виданні Верховної Ради «Голос України» з’явився текст законопроєкту про визнання Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» таким, що втратив чинність.

У пояснювальній записці законопроєкту йдеться про пропозицію визнати Закон України «Про перелік об’єктів права державної власності. що не підлягають приватизації» таким, що втратив чинність. Таким чином ухвалений закон набуває чинності наступного дня після публікації в «Голосі України».

Законопроєкт також пропонує внести зміни до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна» у визначенні критеріїв об’єктів, що не підлягають приватизації. Зокрема, встановити, що об’єкти державної власності, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях, не можуть бути приватизованими до повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях.

Раніше Верховна Рада ухвалила законопроєкт №1054-1 про визнання таким, що втратив чинність, Закону України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».