Олександр ГОНЧАРОВ, керівник проекту «PRIVATIZATION.IN.UA», віце-президент ТПП України на громадських засадах, директор Інституту розвитку економіки України.

На фінансовому ринку України почав працювати в 1992 р на посаді директора фондовій брокерської компанії при Українській фондовій біржі. Керував довірчим товариством "Правекс-траст", фахівці якого першими в Києві почали приймати від населення в управління кошти з депозитних приватизаційних рахунків. У 1996 р створив і очолив фінансову групу компаній "GPI - інвестиції, фінанси", яка почала приватизацію - ексклюзивно здійснюючи скупку акцій пільгової підписки ВАТ "ММК" Азовсталь "і ВАТ" ММК ім.Ілліча ", а також вперше сформувала реєстри іменних цінних паперів більше 100 000 акціонерів цих Маріупольських металургійних комбінатів. У період масової приватизації керував роздержавленням понад 300 підприємств.

За технічної підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) очолив групу вітчизняних експертів зі створення першої в Україні СРО - Української асоціації інвестиційного бізнесу і був її першим генеральним директором. Брав активну участь у складі експертів зі створення Професійної асоціації реєстраторів і депозитаріїв. Увійшов до першого складу Консультаційно-експертної ради при Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  • Закінчив спеціалізовані навчальні курси в США (1994р.), Німеччині (1995р.), Франції (1995 р.), Туреччини (1996 р.), Польщі (1998р.).
  • Автор понад 1000 публікацій у ділових друкованих виданнях і декількох циклів телепередач. Член Спілки журналістів CCCР і НЖУ України.
  • Закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю "фінанси і кредит" та здобув кваліфікацію магістра банківського менеджменту.
  • В даний час своїм основним завданням вважає просування на український ринок новаторських і нестандартних управлінських рішень і бізнес-логік.


Ім'я*
E-mail*
Телефон*
Повідомлення*
Введіть символи з картинки*
 

* - Поля, обов'язкові для заповнення